POVÍDKY

Povídka Duch - recenze

23. září 2017 v 21:06 | tom.cz
Tato povídka je jedna z mých oblíbených. Je strašidelná a nedoporučuji ji číst před spaním... Má sice, jen dvě kapitoly, ale stojí za přečtění.

Andreina dcera Anetka zemřela když jí bylo jedenáct měsíců a Andrea se z její smrti psychicky zhroutila, a kvůli tomu od ní odešel i její manžel.
Začalo to o deset později, kdy se Andree změnil celý život. Začalo to, když se Andrea vrátila z léčebny. Těsně o půlnoci ji v pokoji proletěl studený vánek a v jejím pokoji se hodně ochladilo. Následujícího večera se Andree na zaroseném zrcadle objevil nápis 'Vrátila jsem se', a pokračovalo to až do noci, kdy se opakovalo to samé, co se stalo předešlého večera. Když se Andrea ráno prbouzí v jejím pokoji to vypadá, jako kdyby ji někdo vykradl. Poházené papíry, potrhané záclony...
Tím to však nekončí, Andreu totiž provází děsivé noční můry a další děsivé úkazy.

No, a jak to nakonec dopadne? To si přečtěte sami v povídve Duch, opět na blogu my-stories-tales.blog.cz


RECENZE by tom.cz

Mafiánova dcera - recenze

23. září 2017 v 20:50 | tom.cz
Tato povídka je napínavá od začátku až do konce.
Victor Rudovský, je mafiánský boss, který má pod palcem celé město, pašování drog, braní špinavých peněz a mnoho dalšího. Jeho asi největší chloubou je jeho dcera Liliana, pro kterou by i zabil, nebo by se nechal zabít.
Když však Martin jeden z těch hodných policistů, najde Victorův dům s prostitutkami a všechny zachrání, rozjede se válka mezi mafiánským podsvětím a policisty, kteří se nenechali koupit.
Martin dostane za úkol sestavit tým z pěti až šesti lidí a zničit Victorovi obchody. Ano, jen zničit ne ho zabít. Chtějí ho vyštvat z města...
Avšak do téhle vážné situace se přimíchá i samotná Liliana a dojde i k jejímu únosu ze strany Martinova týmu. Martin z Liliany chce za každou cenu dostat informace o Victorovi. Liliana je, ale chytrá holka a nenechá se policisty zlomit. Jediný, koho
policisté dokázali zlomit je Victor, který se o svou dceru bojí a projeví dokonce i city. Lilianu se nakonec podaří najít a zachránit. Victor se však za únos své dcery mstí.

Chcete vědět, co se všechno v povídce Mafiánova dcera stalo, a jak to nakonec všechno dopadlo? tak navštivte blog: my-stories-tales.blog.cz, kde se dozvíte víc.


RECENZE by tom.cz

Nepřátelé smrti - NEJ. POVÍDKA!!

26. srpna 2017 v 13:56 | tom.cz
TUTO POVÍDKU NAJDETE NA BLOGU http://my-stories-tales.blog.cz/, JE TO NEJ. POVÍDKA, KTEROU JSEM TAM ZATÍM ČETL.

TATO POVÍDKA, JE PSÁNA NA MOTIVY FILMU POSTRADATELNÍ. NAJDETE TAM VŠECHNY HLAVNÍ POSTAVY, KTERÉ VE FILMU HRÁLI, A KROMĚ TOHO I POSTAVU SOPHIE, KTERÁ JE JEDINÁ ŽENOU V TÝMU.
SOPHIE JE NAVÍC DCEROU BÝVALÉHO ČLENA POSTRADATELNÝCH BILLYHO STONEA. TOHO ZABILI, PROTOŽE SE ZAPLETL SE ŠPATNÝMI LIDMI.
SOPHIE KROMĚ TOHO, ŽE JE JEDINOU ŽENOU V TÝMU, TAK ASI JAKO JEDINÁ TO UMÍ S POČÍTAČI, A TO SE TÝMU NĚKDY HODÍ. BARNEY JAKO JEDINÝ VĚDĚL, ŽE MÁ BILLY DCERU A DO TÝMU JÍ PŘIJAL NERAD.
V TÝMU JSOU TAKY lEE CHRISTAMS, GUNNAR JENSEN, HALE CESAR A TAKY TOLL ROAD.

LÍBÍ SE MI, ŽE AUTORKA POVÍDKY, POUŽILA I NĚJAKÉ HLÁŠKY FILMU A POVÍDKU ZPRACOVALA JAK VTIIPNĚ TAK I NAPÍNAVĚ, STEJNĚ JAKO JE FILM.


RECENZE BY tom.cz
 
 

Reklama