Mafiánova dcera - recenze

23. září 2017 v 20:50 | tom.cz |  POVÍDKY
Tato povídka je napínavá od začátku až do konce.
Victor Rudovský, je mafiánský boss, který má pod palcem celé město, pašování drog, braní špinavých peněz a mnoho dalšího. Jeho asi největší chloubou je jeho dcera Liliana, pro kterou by i zabil, nebo by se nechal zabít.
Když však Martin jeden z těch hodných policistů, najde Victorův dům s prostitutkami a všechny zachrání, rozjede se válka mezi mafiánským podsvětím a policisty, kteří se nenechali koupit.
Martin dostane za úkol sestavit tým z pěti až šesti lidí a zničit Victorovi obchody. Ano, jen zničit ne ho zabít. Chtějí ho vyštvat z města...
Avšak do téhle vážné situace se přimíchá i samotná Liliana a dojde i k jejímu únosu ze strany Martinova týmu. Martin z Liliany chce za každou cenu dostat informace o Victorovi. Liliana je, ale chytrá holka a nenechá se policisty zlomit. Jediný, koho
policisté dokázali zlomit je Victor, který se o svou dceru bojí a projeví dokonce i city. Lilianu se nakonec podaří najít a zachránit. Victor se však za únos své dcery mstí.

Chcete vědět, co se všechno v povídce Mafiánova dcera stalo, a jak to nakonec všechno dopadlo? tak navštivte blog: my-stories-tales.blog.cz, kde se dozvíte víc.


RECENZE by tom.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama